Výsledek obrázku pro soy luna gif luna a simon Související obrázek

RUGGERO PASQUARELLI 2 část

19. května 2017 v 19:28 | Rossa |  Zajímavosti
Ruggera vám asi představovat nemusím všichni ho totiž určitě znáte jako hošánka Mattea, který je králem plochy. Ale víte jaký nosí talisman? Nebo že prožívá vztah na dálku? Víte čeho se bojí? Ne? Tak čtěte dále!


Pokud jde o flirtování a lásku, jaké jsou mezi tebou a tvou postavou Mattea??
Matteo má holky rozhodně rád. Ale když se zamiluje do Luny, myslí si, že ona je ta jediná a je o tom přesvědčen. To samé se stalo i mně. V minulosti mi zamozřejmě moc lichotilo, když jsem byl zavalený pozorností od holek. Ale teď jsem se zamiloval a chci už jen tu jednu dívku - tu svoji.
Zbytek rozhovoru najdeš v celém článku!
Se svojí holkou Candelárií teď ale kvůli natáčení Soy Luny prožíváte vztah na dálku. Máš nějaký tip, jak takové odloučení v lásce zvládnout?
U vztahů na dálku to není jednoduché. Měl jsem s tím už zkušenosti asi před čtyřmi lety, když jsem byl v Argentině a moje přítelkyně zůstala v Itálii. Bylo to docela těžké, protože když jste daleko od sebe, je snadné propadnout žárlivosti a vzájemné podezíravosti. Ale teď s Candelárií je to úplně jiné. I když jsme na dvou různých místech, nemusíme žárlit, protožesi opravdu vzájemně důvěřujeme. Takže jako hlavní tip bych řekl, že ve vztahu na dálku by měl člověk svému partnerovi věřit, protože když začnou žárlivé scény, je to pak vážně těžké.
Když jde o holky, co je první věc, na kterou se podíváš?
Jedna z prvních věcí, které mě zaujmou, jsou jejich oči. Oči opravdu dokážou říci hodně o daném člověku - a jak se říká: očí odrážejí duši a osobnost. Líbí se mi i holky, které jsou zábavné a mají smysl pro humor. A když se s nimi dá dobře pokecat a je tam určitá chemie. Komunikace je podle mě velmi důležitým faktorem.
Jaký je podle tebe nejlepší způsob, jak dobýt dívčí srdce?
Hlavní věc je věřit si a nebát se dostat k té holce blíž. Zkrátka nemít strach a prostě jít na to!
Účastnil ses španělského pořadu o vaření "Un, Dos, Chef!"... Jaké jídlo bys připravil abys zapůsobil na holku?
Hrozně jsem si tuhle show užíval, protože mám rád jídlo! Byl jsem velmi vděčný oběma kuchařům, že připravili tak luxusní mňamku. Kdybych chtěl zapůsobit na holku, nejprve bych se jí zeptal, co má ráda a podle toho bych jí to s láskou uvařil.
Prozradíš nám bez čeho nemůžeš žít?
V první řadě je to moje kytara, je to pro mě takový společník... Druhá věc kterou mám vždy v pravé kapse, je balzám na rty ChapStick. Je jako talisman, který nosím už od doby, co jsem v šestnácti letech účinkoval v X- Factoru - takže už je to pěknou řádku let. A třetí věc jsou mé kontaktní čočky - přiznám se, že bez nich nic nevidím, takže jsou pro mě velmi důležité!

Je vidět, že hudbu miluješ - zpíváš si také ve sprše?
Jasně, samozřejmě že zpívám ve sprše! Hlavně dopoledne, abych procvičil svůj hlas. Obvykle zpívám aktuální písničky, teď třeba sjíždím hodně Bruno Marse. A obvykle ve sprše i trochu tančím! :-)
Kvůli Soy Luně ses naučil skvěle jezdit na kolečkových bruslích. Jak dlouho ti to trvalo a stal se ti při tréninku nějaký karambol?
Nebylo to snadné, protože před Soy Lunou jsem vůbec netušil, jak na to. Před natáčením Soy Luny jsme strávili 5 měsíců výukou a technikou bruslení. To byla výzva, protože jsem měl zraněný kotník - kvůli tomu jsem musel s učením na měsíc přestat a pak začínat zase od nuly. Bylo to dost těžké, protože Matteo musí být nejlepší bruslař, takže mi to trvalo trochu déle, ale jsem opravdu pyšný na své bruslařské schopnosti a jsem rád, že jsem se stal králem kluziště. :-)
Poznává tě na ulici hodně fanoušků? A co nejdivnějšího udělala některá z tvých fanynek?
Jak kdy, někdy mě fanoušci na ulici poznávají, jindy ne. Záleží na tom, jak jsem oblečený. Myslím, že si můžu sám rozhodnout, jestli chci být k poznání nebo ne. Například když si vezmu brýle, obyčejné tričko a kalhoty, tak byste mě nepoznali, nejsem populární jako Justin Bieber. Jindy jsem ale rád, když mě lidé poznávají, protože se se svými fanoušky rád potkávám. Nejpodivnější věc, co jsem zažil, byla, když jsem jednu ze svých fanynek našel ve své pokoji - to bylo fakt vtipný!
A co jsi dělal?
Samozřejmě jsem zavolal ochranku - ale ukázalo se, že byla dcerou majitele hotelu. :-)
Existuje něco, čeho se bojíš?
Rozhodně hadi! Nikdy bych se nechtěl setkat tváří tvář s hadem. Myslím, že jsou to nejstrašidelnější zvířata. :-)
Tvou rodnou zemí je Itálie. Co na ní máš nejraději a co ti nejvíc chybí, když jsi pryč?
Samozřejmě miluji italské jídlo! Ale také se mi líbí evropská města. To neznamená, že by se mi jihoamerická města nelíbila, jen jsou velmi odlišná. Když jsem v Itálii, hrozně rád chodím po historických památkách. Také mi chybí italští fanoušci a stýská se mi po rodné řeči. Když jsem se vrátil do Itálie poté, co jsem strávil dlouhou dobu v Argentině, chvilku mi trvalo, než sem zase přepnul na italštinu. Ale ze všeho nejvíc mi chybí rodina a rád bych je viděl častěji.
Práskneš nám něco o druhé sezóně Soy Luny?
Samozřejmě toho nemůžu moc prozradit, ale můžu říct, že ve druhé sezóně tam bude spousta nových věcí a hodně nových postav - a myslím, že druhá sezóna je jěště zajímavější než první, jestli je to tedy vůbec možné. :-) Pokud jde o mou postavu Mattea, stane se mu spousta věcí, a to zejména ve vztahu ke svému otci, který v první sezóně neměl jméno a byl to jen "Matteův táta". No a také Luně se přihodí spousta novinek, některé z nich jsou zábavné a některé z nich jsou dost náročné. A nebude chybět ani spousta nových krásných písniček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Site Administrator Site Administrator | E-mail | Web | 19. května 2017 v 19:39 | Reagovat

***Aktuální články**
Je konzumní ideologie na hovno?    Před 15 sekundami
Ano, ekonomika je živý organismus    Před 32 minutami
Globální povinnost pracovat za mzdu    Dnes v 18:00
Ano, příroda je pro nás nejlepší učebnicí    Dnes v 17:00
Víra nejde nahradit konzumací slivovice a cigaret    Dnes v 16:00
Místo modlitby je zde cigareta    Dnes v 15:00
Jak přežít bez informací    Dnes v 14:00
Kdo může za problém s ekonomickými přistěhovalci?    Dnes v 13:00
Vím jistě to, že tvoje prázdná hlava nic neví    Dnes v 12:10
Jak vznikla Islámská sekta    Dnes v 12:00
Jak najít někoho kdo má zdravý mozek?    Dnes v 11:00
Kdy zde zvítězí láska a pravda, nad lží a nenávistí?    Dnes v 10:00
Doba papírová končí a přichází doba virtuální    Dnes v 9:27
Proč svědkové Alláha mě už nezazvoní nikdy u bytu?    Dnes v 9:00
GVKB očistec očistí od hříchů všechny zatvrzelé hříšníky    Dnes v 8:00
Proč nejvíce toho zde zkurví vysokoškoláci?    Dnes v 7:00
Kdo to je Miloš Zeman?    Dnes v 6:00
Nejlepší drogou je sebenenávist    Dnes v 5:00
Hospodin to je OMSD    Dnes v 4:00
Nedostatek jistoty dělá z lidí idioty    Dnes v 3:00

2 Rossa Rossa | 20. května 2017 v 16:25 | Reagovat

[1]: Ahoj, Prosím tě smaž ten komentář. Mě to vůbec nezajímá..! Pochop to že to nesouvisí nic se Soy Lunou..! Díky za pochopení Rossa

3 Site Administrator Site Administrator | E-mail | Web | 20. května 2017 v 21:32 | Reagovat

Ahoj, Prosím tě smaž ten svůj blog. Mě to vůbec nezajímá..!

4 Rossa Rossa | 23. května 2017 v 17:31 | Reagovat

Ahoj , tak sem na ten blog nechot

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama