příběh luntteo

21. června 2017 v 19:46 | Rossa |  příběh Luntteo
Ahoj přichází Příběh Lutteo (Soy Luna). Všechny scény, všechny okamžiky, od začátku až po konec. Od teď budu pravidelně přidávat videa s příběhem Mattea Balsana a Luny Valente. Video sestříhávám sama a doufám, že se vám budou líbit zatím v tom jsem nováček :D

Jestli se chceš podívat na můj YouTube channel tak klikni na ikonku
část 1
Luna má odvest zásilku pro Ámbar na cestě narazí na Mattea a ten s ní filtruje a pak Luna odjede. Přijede za Ámbar, aby donesla zásilku uvidí Mattea a vylije na Ámbar čokoládový milkshake. Ámbar postrčí Luně nohu, aby spadla do bazenu Matteo hned skočí do vody a Lunu zachrání, vytáhne ji ven a zeptá se na její jméno. Luna ztratí v bazenu medailonek a Matteo medailonek vytáhne přinde za Lunou a vrátí jí ho. Luna přinde do Jam & Roller a tak se potká s Matteem zase s ní filtruje a předvádí se na bruslích. Nakonec Luna bude dělat zkoužky na plochu v Jam & Roller, Ámbar utáhne kolečka na bruslích, aby Luna spadla a neudělala zkoužku.
část 2
Luna jde poprvý do školy Blake South college Matteo jí zahledne a běží ke dveřím a narazí na Lunu spadnou jí sešity. Luna sešity zvedne a Matteo si s ní začne povídat. Pak přinde Gaston za Matteem a půjdou do školy. Matteo zahledne na chodbě Lunu a Luna se otočí a kouká do mobilu a dělá, že neslyší pak se otočí a povídají si pak přinde Ámbar a Matteo odejde za Gastonem. Když skončila škola tak Matteo s Gastonem odejdou ze školy a Matteo zahledne Luny a dívá se na ní. Jam & Roller jde Matteo si za bruslit a uvidí Lunu jak pracuje a pojede a mrkne na ní. Ve škole si Matteo baví s Gastonem a vsadí si, aby Matteo šel s někym na rande Gaston vybere Lunu, aby šla s Mattem na rande a Matteo to přijme. V Jam & Roller Matteo si sedne k Luně, která se učí a Matteo chce Luně s učením pomoct. Luna uvidí Símona v Jam & Roller. V Open Music zpívá Ámbar s Matteem a Matteo na Lunu mrkne,.....
část 3
v Jam & Roller Símon zapsal Lunu jako svoji partnerku do bruslařské soutěže.Luna narazí na Ámbar, když jde se Símonem bruslit na plochu. Ámbar a Matteo zkouší na ploše svoji choreografii do soutěže. Ve škole Luna přinde pozdě do hodiny narazí na učitele a ředitel poslal Mattea pro CD. Matteo řekne učitelovi , že je zde Luna nová, aby jí nechal projít do třídy. V Jam & Roller se pořádá bruslařská soutěž, ale Ámbar zamkne Lunu ve třídě, aby nestihla soutež. Nina Lunu zachrání a stihne soutež. Luna se učí do školy a přinde Matteo a začne si s Lunou povídat Luna vylije na Mattea koktej a utřemu tričko . A Matteo začne na Lunu cákat brčkem. Lunu hledá svoje zápisky ve skřini v Jam & Roller a přinde za ním Matteo a pujčí ji flešku kde má svoje zápisky Luna si flešku vezme a odejde upadne jí svetr a Matteo ho zvedne.
část 4
Matteo půjde za Ámbar domů a potká v kuchyni Lunu a vráti jí svetřík. Luna se v kuchyni učí , ale pak se odejde učit do pokoje na stole nechí zápisky, který jí půjčil Matteo. Ámbar se koukne a bude si myslet, že jí Matteo podvádí Lunou. Ve škole Matteo přijde pozdě do hodiny a bude v páru s Lunou. Doma zkouší Ámbar s Matteem na Open Music a zpívají písničku Profugos. Símon a Luna se půjdou kouknout jak zpívají, Símon se zeptat jestli se jí líbí Matteo, ale ona řekne, že ne. Ámbar uvidí Lunu a políbí Mattea.

část 5
část 6
část 7
část 8
část 9
část 10
část 11
část 12
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama